Tüm ürünler
-
Araba LED Far Ampulleri
-
Yüksek Lümenli LED Far Ampulleri
-
Fansız LED Far Ampul
-
Fan Soğutmalı LED Farlar
-
Çok Renkli LED Farlar
-
Şarj Edilebilir LED Otomotiv Çalışma Işığı
-
LED Projektör Lensi
-
LED Canbus Kod Çözücü
-
Araba LED Ampul
-
LED Sis Ampulleri
-
LED uyarı ışığı
-
Araba Dönüş Sinyali Işığı
-
Otomatik Kuyruk Lambası
-
CAN Bus Dekoderi
anahtar kelimeler [ car led headlight bulbs ] eşleşme 284 Ürünler.
Led Farlar Yüksek Güçlü H4 Mini Projektör Ampulleri H7 Mini Bi Led Lazer Projektör Merceği H7 H4
| Modeli: | H4, H7 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum+Plastik |
| Renkler: | 6000k veya OEM |
ODM Şarj Edilebilir LED Otomotiv Çalışma Işığı 12v Voltaj 36W Güç
| Gerilim: | 12V 24V |
|---|---|
| Tip: | Sel basmak |
| Güç: | 18W 36W |
Kısa Far Csp Led Ampul H7 Led Canbus Araba Farları H4 Fansız Mini Boyut H1 H11 9005
| Güç/Lümen: | 72W/7200Lm |
|---|---|
| brand name: | ETClite |
| Renk: | 6000K |
I6Pro Yüksek Güçlü Led Far 120W 12000Lm Kaliteli H7 H1 H3 Led Lambalar H11 9005 9006 9012 Araba Led Kafa Lambası Ampulleri
| Ambalaj bilgileri: | Perakende Paket |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal |
Süper Güç Araba Farı Canbus H4 120W 12000Lm Led H7 H1 H3 H11 9005 9006 6500K
| Ambalaj bilgileri: | Perakende Paket |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal |
12000lm H7 Led Ampul 120W Süper Parlak Araba Farları H4 H11 Hb3 9005
| OEM/ODM: | 100 ADET |
|---|---|
| Akım: | 3 A |
| Lümen: | 12000lm/Çift |
16000Lm LED Projektör Lensi, Yüksek Kısa Huzmeli 6000K Projektör H4 Farlar
| OE NO.: | P1 |
|---|---|
| Gerilim: | 12V |
| Garanti: | 14 Ay |
55 Watt Süper Güç H4 H7 Mavi LED Projektör Lensi 16000 Lümen Araba İçin
| Yıl: | Evrensel |
|---|---|
| modeli: | Evrensel |
| Araba Teçhizatı: | Evrensel |
36V Araba Far Canbus 72W 12000Lm Led H7 H3 H11 9005 9006 6500K Oto Ampul
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Marka: | ODM |
| Renkler: | 600OK |

