Tüm ürünler
-
Araba LED Far Ampulleri
-
Yüksek Lümenli LED Far Ampulleri
-
Fansız LED Far Ampul
-
Fan Soğutmalı LED Farlar
-
Çok Renkli LED Farlar
-
Şarj Edilebilir LED Otomotiv Çalışma Işığı
-
LED Projektör Lensi
-
LED Canbus Kod Çözücü
-
Araba LED Ampul
-
LED Sis Ampulleri
-
LED uyarı ışığı
-
Araba Dönüş Sinyali Işığı
-
Otomatik Kuyruk Lambası
-
CAN Bus Dekoderi
anahtar kelimeler [ car led headlight bulbs ] eşleşme 284 Ürünler.
H13 9005 Hb3 9006 H1 H3 12V Araba LED Ampul 8000K 8000Lm
| Güç/Lümen: | 72W/8000Lm |
|---|---|
| brand name: | ETClite |
| Renk: | 6000K-8000K |
12000 RPM / Min Fan ile T10 H13 9008 Araba LED Ampul 12v 8w EMC
| Tip: | Araba İç Led Işık |
|---|---|
| Garanti: | 12 ay |
| OE NO.: | CE |
H11 Araba H4 Led Far Ampul 120 W 6000K 6035 Alüminyum
| Ömür: | 100.000 saat |
|---|---|
| watt: | 50W-200W/Çift |
| Lümen: | 10000lm/çift |
Yüksek Düşük Işın H1 H4 H13 Araba LED Ampul 12V Beyaz Su Geçirmez 72W Led Far
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Marka: | ETClite Işık |
| Renkler: | 6000K-6500K |
iç Araba LED Ampul 3W 8000k Renk Sıcaklığı 9005 9006 T10
| Garanti: | 12 ay |
|---|---|
| Tip: | Araba İç Led Işık |
| OE No.: | CE |
Beyaz Araba LED Ampul 8000k CCT 9007 9006 9005 ODM Kabul Edilebilir
| Garanti: | 12 ay |
|---|---|
| Tip: | Araba İç Led Işık |
| OE No.: | CE |
80 Watt 9000 Lümen Araba Led Far H4 H7 H8 H9 H10 H11 H13 9004 9005 9006 9007
| Su geçirmez: | IP68 |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Renkler: | 6000K-6500K |
110W H1 H4 H7 H11 9005 9006 Araba Led Far 6000K 15000Lm
| Lamba gövdesi malzemesi: | Alüminyum |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı (℃): | -40 - 60 |
| Led ışık kaynağı: | koçanı |
CSP Chips ile Dönüş Sinyalleri 24V 20000LM ile IP68 Araba LED Ampul
| OE No.: | kamyon arka lambaları |
|---|---|
| Ürün adı: | kamyon arka lambaları |
| Başvuru: | otomobil lambası |

