Tüm ürünler
-
Araba LED Far Ampulleri
-
Yüksek Lümenli LED Far Ampulleri
-
Fansız LED Far Ampul
-
Fan Soğutmalı LED Farlar
-
Çok Renkli LED Farlar
-
Şarj Edilebilir LED Otomotiv Çalışma Işığı
-
LED Projektör Lensi
-
LED Canbus Kod Çözücü
-
Araba LED Ampul
-
LED Sis Ampulleri
-
LED uyarı ışığı
-
Araba Dönüş Sinyali Işığı
-
Otomatik Kuyruk Lambası
-
CAN Bus Dekoderi
anahtar kelimeler [ led auto light bulbs ] eşleşme 141 Ürünler.
H10 Led Sis Ampulleri 6000k 12V Yüksek Parlaklık Rohs Onaylandı
| Garanti: | 14 Ay |
|---|---|
| Gerilim: | 12V |
| Ürün adı: | h11 H10 led sis lambası |
H7 H11 9006 Sarı Led Sis Ampulleri 8000k Renk Sıcaklığı
| Garanti: | 14 Ay |
|---|---|
| Gerilim: | 12V |
| Ürün adı: | araba için sis farı |
12v Led Ampuller Otomotiv Durdurma Ters 5000k Renk Sıcaklığı
| OE NO.: | Sinyal Fren Lambası |
|---|---|
| Araba Teçhizatı: | evrensel |
| Garanti: | 12 ay |
36V Araba Far Canbus 72W 12000Lm Led H7 H3 H11 9005 9006 6500K Oto Ampul
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Marka: | ODM |
| Renkler: | 600OK |
H4 Araba LED Ampul H7 H11 Csp H4 Led Oto Far
| Su geçirmez: | IP67 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum + plastik |
| Renkler: | 6000K-6500K |
H1 H7 H11 9005 9006 Araba LED Ampul 13000Lm IP68 Su Geçirmez
| Su geçirmez: | IP68 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum + plastik |
| Renkler: | 6000k veya OEM |
Alüminyum Araba Led Kafa Işık Canbus Fan Soğutma Ip68 Su Geçirmez H15 Otomatik Ön Led Far
| Lamba Gövde Malzemesi: | Alüminyum |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı (℃): | -40 - 60 |
| Led ışık kaynağı: | koçanı |
Alüminyum Fren Araba LED Ampul IP68 Su Geçirmez 18W Güç 5202 9004
| modeli: | evrensel |
|---|---|
| OE No.: | Sinyal Fren Lambası |
| Araba Teçhizatı: | evrensel |
COB Araba LED Ampul H15 7000Lm 6000K Araba Çalışan Ampuller
| Lamba Gövde Malzemesi: | Alüminyum |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı (℃): | -40 - 60 |
| Led ışık kaynağı: | koçanı |
E2 Araba LED Ampul H7 H4 H13 H1 H11 Mini Boyut 8000 Lümen Otomatik LED Lamba
| OEM/ODM: | 100-300 adet |
|---|---|
| Akım: | 2A-5A |
| Lümen: | 4000lm |

