Tüm ürünler
-
Araba LED Far Ampulleri
-
Yüksek Lümenli LED Far Ampulleri
-
Fansız LED Far Ampul
-
Fan Soğutmalı LED Farlar
-
Çok Renkli LED Farlar
-
Şarj Edilebilir LED Otomotiv Çalışma Işığı
-
LED Projektör Lensi
-
LED Canbus Kod Çözücü
-
Araba LED Ampul
-
LED Sis Ampulleri
-
LED uyarı ışığı
-
Araba Dönüş Sinyali Işığı
-
Otomatik Kuyruk Lambası
-
CAN Bus Dekoderi
anahtar kelimeler [ led auto light bulbs ] eşleşme 141 Ürünler.
Küçük H11 Fansız LED Far Ampulü Su Geçirmez 4800LM 50W Fit Mazda Ford
| modeli: | A6, 330I, 320I, mustang, 3, Camry, COROLLA, SIENTA |
|---|---|
| Yıl: | 2012-2016, 2014-2016, 2009-2011, 2004-2006, 2012-2017, 2016-2016, 2001-2006, 2004-2010, 2006-2009, 2 |
| OE No.: | i7FL-H11/H16 |
Fansız Süper Parlak Led Farlar H11 12V 4800LM Etclite I7FL
| modeli: | A6, 330I, 320I, mustang, 3, Camry, COROLLA, SIENTA |
|---|---|
| Yıl: | 2012-2016, 2014-2016, 2009-2011, 2004-2006, 2012-2017, 2016-2016, 2001-2006, 2004-2010, 2006-2009, 2 |
| OE NO.: | i7FL-H11/H16 |
Motosiklet için 360 H7 H11 H15 H4 Otomatik LED Far Ampul 5600K
| Garanti: | 17 Ay |
|---|---|
| Marka: | ETClite Işık |
| Renkler: | 5600K |
Canbus Led Far H7 8000lm 3570 AW CREE Polikristal Çip IP65
| İsim: | Fan Soğutmalı LED Farlar |
|---|---|
| led çip: | 3570 AW CREE Polikristal |
| lümen akışı: | 10000lm/çift |
50W 5000Lm H13 Araba LED Far Ampülleri H11 H1 Süper Parlak H4 H7 9005 9007
| model: | A6, 330I, 320I, mustang, 3, Camry, COROLLA, SIENTA |
|---|---|
| Yıl: | 2012-2016, 2014-2016, 2009-2011, 2004-2006, 2012-2017, 2016-2016, 2001-2006, 2004-2010, 2006-2009, 2 |
| hayır.: | i7-h7 |
80W 8000Lm Cob Otomatik Far H1 H3 H4 H7 H11 9005 9006 Hb3 Hb4
| Ambalaj bilgileri: | Perakende Paket |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal |
9012 Araba LED Far Ampülleri 4000K Sıcaklık IP68 Su Geçirmez
| Ürün adı: | Araba LED Far Ampulleri |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Gerilim: | 9-32V |
Bi LED Projektör Lensi, Alüminyum 55W 3 İnç Projektör Farları
| OE No.: | LK |
|---|---|
| Gerilim: | 12V |
| Garanti: | 14 Ay |
COB Yüksek Lümen LED Far Ampülleri H13 H11 9005 Hb3 H7 H4
| Lamba gövdesi malzemesi: | Alüminyum |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı (℃): | -40 - 60 |
| Led ışık kaynağı: | koçanı |
10000Lm Mini Far Ampülleri H11 Fan 36W Hb3 Otomatik E2 H7 H4 Led Farlar
| OEM/ODM: | 100-300 adet |
|---|---|
| Akım: | 2A-5A |
| Lümen: | 85000lm/Çift |

