Tüm ürünler
-
Araba LED Far Ampulleri
-
Yüksek Lümenli LED Far Ampulleri
-
Fansız LED Far Ampul
-
Fan Soğutmalı LED Farlar
-
Çok Renkli LED Farlar
-
Şarj Edilebilir LED Otomotiv Çalışma Işığı
-
LED Projektör Lensi
-
LED Canbus Kod Çözücü
-
Araba LED Ampul
-
LED Sis Ampulleri
-
LED uyarı ışığı
-
Araba Dönüş Sinyali Işığı
-
Otomatik Kuyruk Lambası
-
CAN Bus Dekoderi
anahtar kelimeler [ led auto light bulbs ] eşleşme 141 Ürünler.
Parlak 9007 Hb5 Far Ampulü 100w Güç 32V Voltaj 80 C Derece
| İsim: | Araba LED Far Ampulleri |
|---|---|
| Gerilim: | 9-32V |
| Sertifika: | CE ROHS |
9000RMP Soğutma Fanı ile 3 İnç Bi Led Projektör Lensi 9600LM / Çift
| OE No.: | LK+ |
|---|---|
| Gerilim: | 12V |
| Garanti: | 14 Ay |
10000 Lümen Fansız LED Far Ampul CSP Chip Rohs Onaylandı
| modeli: | A6, 330I, 320I, mustang, 3, Camry, COROLLA, SIENTA |
|---|---|
| Yıl: | 2012-2016, 2014-2016, 2009-2011, 2004-2006, 2012-2017, 2016-2016, 2001-2006, 2004-2010, 2006-2009, 2 |
| OE NO.: | i7FL-H11/H16 |
1860AW H1 12v 55w Led Far Ampul 6500k 6063 alüminyum Malzeme
| Yıl: | evrensel |
|---|---|
| modeli: | evrensel |
| OE No.: | H1 |
HB5 Yüksek Lümen LED Far Ampülleri, 9007 Led Ampul 10000k 120W 12000Lümen
| Lamba gövdesi malzemesi: | Alüminyum |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı (℃): | -40 - 60 |
| Giriş voltajı(v): | AC/DC12 |
Özel 13000Lm Oto Led Aydınlatma H1 H7 H11 9005 9006 Oto Araba Led Işıklar Ampul H4 Led Farlar
| Ambalaj bilgileri: | Perakende Paket |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal |
H16 Far Ampul Led Far Otomotiv H11 Led Araba Işıkları
| Ambalaj bilgileri: | Perakende Paket |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal |
ROHS Fansız LED Far Ampul 10000Lm H11 CSP Chip Fit Toyota
| modeli: | A6, 330I, 320I, mustang, 3, Camry, COROLLA, SIENTA |
|---|---|
| Yıl: | 2012-2016, 2014-2016, 2009-2011, 2004-2006, 2012-2017, 2016-2016, 2001-2006, 2004-2010, 2006-2009, 2 |
| OE NO.: | i7FL-H11/H16 |
Golf 6 için 70 W 7000Lm LED Canbus Far Araba Sürüş Lambası Ampul Kiti
| Lamba Gövde Malzemesi: | Alüminyum |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı (℃): | -40 - 60 |
| Led ışık kaynağı: | koçanı |
9005 H4 100w Led Far Ampülleri Alüminyum Malzeme 12000 Lümen
| Ürün adı: | Araba LED Far Ampulleri |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Gerilim: | 9-32V |

