Tüm ürünler
-
Araba LED Far Ampulleri
-
Yüksek Lümenli LED Far Ampulleri
-
Fansız LED Far Ampul
-
Fan Soğutmalı LED Farlar
-
Çok Renkli LED Farlar
-
Şarj Edilebilir LED Otomotiv Çalışma Işığı
-
LED Projektör Lensi
-
LED Canbus Kod Çözücü
-
Araba LED Ampul
-
LED Sis Ampulleri
-
LED uyarı ışığı
-
Araba Dönüş Sinyali Işığı
-
Otomatik Kuyruk Lambası
-
CAN Bus Dekoderi
anahtar kelimeler [ led auto light bulbs ] eşleşme 141 Ürünler.
DC36V 9005 Led Uzun Far 6000k Alüminyum Malzeme Etclite I6
| Lamba gövdesi malzemesi: | Alüminyum |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı (℃): | -40 - 60 |
| Led ışık kaynağı: | COB |
16000Lm H1 H3 H8 Led Far Ampülleri 9005 Hb3 9006 Hb4 H4
| Malzeme: | Alüminyum + bakır |
|---|---|
| Su geçirmezlik seviyesi: | IP68 |
| ömür: | >30000 saat |
12000lm H7 Led Ampul 120W Süper Parlak Araba Farları H4 H11 Hb3 9005
| OEM/ODM: | 100 ADET |
|---|---|
| Akım: | 3 A |
| Lümen: | 12000lm/Çift |
H13 H1 H7 9005 9006 Led Motosiklet Ampul H4 Led Farlar
| Ambalaj bilgileri: | Perakende Paket |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal |
H4 H7 Led Motosiklet Far Oto Araba Aydınlatma Sistemi H1 H13 9012 9005 9006 H11
| Ambalaj bilgileri: | Perakende Paket |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, Paypal |
Alüminyum H4 Araba LED Far Ampul H7 H11 9005 20000 Lümen Otomatik Led Kafa Lambası
| Garanti: | 16 Ay |
|---|---|
| Marka: | OEM ODM'si |
| Düzenlemek: | oyna ve tak |
130W Ip67 Araba Led Far Ampülleri 20000Lm 6500K H1 H3 H4 H7 H11 H13 9004 9005 9006 9007
| Lamba gövdesi malzemesi: | Alüminyum |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı (℃): | -40 - 60 |
| Led ışık kaynağı: | koçanı |
Özel Csp Led Far Ampul 12V 72W 12000Lm H1 H3 H7 H11 9005 9006 H13 9004 9007 H4
| Su geçirmez: | IP68 |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Renkler: | 6000K-6500K |
6000K 80W 8000Lm Otomatik Led Far H4 H7 H11 H1 H3 880 881 9005 9006
| Lamba gövdesi malzemesi: | Alüminyum |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı (℃): | -40 - 60 |
| Led ışık kaynağı: | koçanı |
36W 3800lm Yüksek Lümen LED Far Ampülleri H1 H7 880 Led Araba Kafa Lambası
| Lamba gövdesi malzemesi: | Alüminyum |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı (℃): | -40 - 60 |
| Led ışık kaynağı: | koçanı |

