Tüm ürünler
-
Araba LED Far Ampulleri
-
Yüksek Lümenli LED Far Ampulleri
-
Fansız LED Far Ampul
-
Fan Soğutmalı LED Farlar
-
Çok Renkli LED Farlar
-
Şarj Edilebilir LED Otomotiv Çalışma Işığı
-
LED Projektör Lensi
-
LED Canbus Kod Çözücü
-
Araba LED Ampul
-
LED Sis Ampulleri
-
LED uyarı ışığı
-
Araba Dönüş Sinyali Işığı
-
Otomatik Kuyruk Lambası
-
CAN Bus Dekoderi
anahtar kelimeler [ led auto light bulbs ] eşleşme 141 Ürünler.
H11 Araba H4 Led Far Ampul 120 W 6000K 6035 Alüminyum
| Ömür: | 100.000 saat |
|---|---|
| watt: | 50W-200W/Çift |
| Lümen: | 10000lm/çift |
6000K Çok Renkli LED Farlar, D1s Led Far Ampul 70W 8600Lm
| Yıl: | evrensel |
|---|---|
| modeli: | evrensel |
| OE No.: | D1S |
Özelleştirilmiş 3570 Chip 12000Lm 100W 6000K Otomotiv LED Far Ampülleri Led Araba Işıkları Araba Kafa Işıkları Üreticisi
| Lamba Gövde Malzemesi: | Alüminyum |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı (℃): | -40 - 60 |
| Led ışık kaynağı: | koçanı |
Otomotiv Aydınlatma Sınıfı 12000Lm 100W 6000K 12V-24V LED Far Ampulleri Led Araba Işıkları Kamyonlar İçin Araba Kafa Işıkları
| Lamba Gövde Malzemesi: | Alüminyum |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı (℃): | -40 - 60 |
| Led ışık kaynağı: | koçanı |
6000K Yüksek Lümen LED Far Ampülleri H7 H11 9006 100W 9600lümen
| Ürün adı: | Araba LED Far Ampulleri |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Gerilim: | 12V |
3570 Chip 12000Lm 100W 6000K Oto Kafa Işıkları Led Araba Işıkları Araba Kafa Işıkları H4 H13 9004 9007 Araba Led Far
| Lamba Gövde Malzemesi: | Alüminyum |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı (℃): | -40 - 60 |
| Led ışık kaynağı: | koçanı |
Süper Parlak H13 Led Far Ampülleri, Suya Dayanıklı 80w Led Far
| Ürün adı: | Araba LED Far Ampulleri |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Gerilim: | DC9V-32V |

